Toodete tellimine Jussimaailma kodulehel.

Ostutehing ja tasumine

Ostu sooritamiseks valige välja meelepärased tooted, tähistage tärniga huvipakkuvad tooted, esitage korrektsed andmed tellija kohta, valige saatmis- ja maksmisviis, nõustuge tingimustega ning kinnitage tellimus. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks. Tellimuse suurusel piire ei ole - võite tellida ühe või mitu toodet. Tasuda saab koheselt pangaülekandega tellimusarve alusel Evermedia OÜ pangakontole. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse tellimusarve number!

NB! Pangaülekandega makseid ei kontrollita regulaarselt. Tarne kiirendamiseks palume Teil saata maksekinnitus meile e-mailile jussimaailm@gmail.com, et kiirendada tellimuse täitmise protsessi.

Evermedia OÜ-l on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 7 tööpäeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist.

 

Lunamakse

Kui Te soovite tellimuse eest tasuda osalise ettemaksuna 50%, ning ülejäänud summa kauba kättesaamisel  Smartposti pakiautomaadis või kullerile, palume sellest teavitada e-mailile jussimaailm@gmail.com või helistada telefonil +372 51 39 534. Sellisel puhul saadame paki välja lunapakina.

Lunamaksega pakkide puhul lisandub tellimuse summale 2€ transpordi lisatasu.

 

Kaupade transport Ostjani

Kui ostukorvis olevate kaupade müügihindade summa ületab 69 € toimetatakse kaubad kohale tasuta kullerfirma ELS Kuller abiga.

Kaupade ostmisel on võimalik valida 3 transpordiviisi vahel:

  • ELS Kuller – kliendile koju kätte
  • Teile lähimasse SmartPosti automaati
  • Postkontorisse

* NB!! Tallinna piires on tellitud kaupade kättetoimetamine TASUTA!

 

Postitamise aeg ja tarne kiirus

Postitame Teie tellitud kaubad 1-2 tööpäeva jooksul! Seejärel toimetab kauba Teieni teenusepakkuja, kelle teenuse paki kohaletoimetamiseks valisite (ELS Kuller või Smartpost). Erandjuhtudel võib kauba postitamine võtta rohkem aega, sellisel juhul teavitame Teid sellest eraldi telefoni või e-kirja teel.

Vastavalt Teie poolt valitud transpordiviisile võib kaupade transport peale postitamist võtta aega järgmiselt:

1.Kulleriga - Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kauba toob kohale ELS Kuller, üldjuhul postitamise päevale järgmisel päeval (va. nädalavahetused ja riiklikud pühad). Kullerfirma saadab teavitussõnumi ja/või e-maili, milles teavitab paki saabumise orienteeruva ajavahemiku. Kui pakutud aeg Teile ei sobi, helistage teavituses toodud telefoninumbril.

2.Smartposti teenus - Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni SmartPosti pakiautomaadi kaudu vastavalt SmartPosti tarneaegadele, üldjuhul järgmisel päeval. Smartpost saadab SMS teavituse, kui pakk on jõudnud postkasti.

3.Postkontorisse – Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni vastavalt Eesti Posti tarneaegadele, üldjuhul järgmisel päeval. Saatmine toimub ainult tähituna.

 

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Evermedia OÜ vastutab Jussimaailm.com lehel müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest ning pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat. Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste saamiseks.

Müüja ei vastuta:

1.Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.

2.Toote mittesihipärasest kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on olete kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 60 päeva jooksul e-mailile jussimaailm@gmail.com või telefonil +372 51 39 534.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

 

Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Teil on õigus 14 päeva jooksul teavitada meid soovist toode vigastamata kujul ning originaalpakendis tagastada (va. kaupade puhul, mille pakendist väljavõtmine ei kahjusta originaalpakendit). Kui pakend on rikkumata ning kaup korrektne, tagastame KOGU makstud raha. Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri jussimaailm@gmail.com, tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse (soovituslik). Raha kanname tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist, samale kontole, kust see on algselt tulnud. Kauba tagastamisega seotud kulud tasub ostja (summas kuni 10 EUR).

 

Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

Evermedia OÜ ei levita Teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele va. transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Teil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Jussimaailm.com andmebaasist.

Evermedia OÜ on huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Teiega. Probleemide ilmnemisel palume Teil koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 51 39 534 või jussimaailm@gmail.com. Reageerime paari tööpäeva jooksul!

Kliendil on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.